پرتال مشتریان ایده
 شاخه های اخبار
(14)اخبار ایده (3)آزمون (2)یادگیری الکترونیکی (40)مقاله (2)مفاهیم و اصطلاحات (4)مدیریت عملکرد (4)مدیریت آموزش (11)منابع انسانی (1)WFH (2)دور کاری (1)اخلاق حرفه ای (1)مدل گانیه (1)يادگيری اثربخش (1)دلبستگی شغلی (1)دکتر سعید سپهری (1)کتاب استاندارد بین المللی (1)simple wikipedia (1)wikipedia (1)ویکی پدیا (1)ویکی پدیا ساده (1)پسا کرونا (1)کرونا (1)یادگیری مادام العمر (1)LMS (1)سامانه یادگیری الکترونیکی (1)رفتار حرفه‌ ای (1)رفتار حرفه‌ ای در کار (1)اعتیاد به کار (1)انزوا در زمان دور کاری (1)ایده (1)دانش بنیان (1)یادگیری خودگام (1)ROI (1)معرفی کتاب (1)شناسه یکتای پشتیبانی (2)Adobe Connect (1)اپ ایده (1)اپلیکشن موبایل ایده (1)شهروندی دیجیتال (1)مدیریت استخدام (1)جلسات بازخور (2)عادت‌های موفقیت (5)یادگیری (7)آموزش (3)BIGBLUEBUTTON (1)سازندگی (1)سازنده گرایی (1)آزمون الکترونیکی (1)طراحی آزمون (1)جلسات بازخورد (2)فناوری (1)بیگ بلو باتن (1)Flash (1)فلش (2)آموزش الکترونیکی (1)اصلاح قانون چک (1)تحول چک (1)تغییر قرن (1)سال 1400 (1)Virtual Reality (1)واقعیت مجازی (1)یادگیری ترکیبی (1)یادگیری تلفیقی (1)تغذیه سالم (1)SMART (1)اهداف SMART (1)مدل های شایستگی کارکنان (1)Blockchain (1)بلاک چین (1)Portfolio (1)پورتفولیو (1)توانمندسازی کارکنان (1)خلق توانمندی (1)مدیر منابع انسانی (1)ویژگی‌های مدیر منابع انسانی
RSS Feed
اخبار
اسفند
۲۵
حلول سال نو
ارسال شده توسط hkh در ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۱۴ قبل از ظهر

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان عزیز به ویژه همراهان و اعضای باشگاه مشتریان خانواده بزرگ ایده تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال سالی سرشار از برکت، سلامتی، شادی و موفقیت برای­تان خواستاریم.

نوشته حلول سال نو اولین بار در مجله تخصصی آموزش و توسعه منابع انسانی ایده. پدیدار شد.


ادامه مطلب »بهمن
۰۷
چالش تغییر قرن
ارسال شده توسط hkh در ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ قبل از ظهر

یکی از تجربیات نادری که در آینده نزدیک مشاهده خواهیم کرد، تغییر قرن در تاریخ شمسی است.

با نزدیک شدن به پایان قرن ۱۴ شمسی و ورود به سال ۱۴۰۰ ممکن است با یک نکته ساده اما گاه پرهزینه رو‌به‌رو ‌شویم و آن چالش دو صفر سال ۱۴۰۰ و تغییر سه رقم از چهار رقم سال در تاریخ شمسی است. این اشکالی است که ممکن است به خصوص در سامانه های نرم افزاری بروز کند. از نحوه نمایش ساده یک تاریخ تا ذخیره سازی داده ها و حتی اشتباه در محاسبات مبتنی بر تاریخ.

چالشی که پیش تر بسیاری از سازمان ها در سال ۲۰۰۰ و ورود به هزاره سوم میلادی در نرم افزارها با آن روبرو شدند. لذا با توجه به پرسش و نگرانی مشتریان محترم ایده در این خصوص و رفع ابهامات احتمالی، به اطلاع می رساند، تیم تحقیق و توسعه ایده به ‌منظور پیشگیری از هرگونه مشکل، در اواسط سال ۱۳۹۸ با شبیه سازی این مهم در محیط آزمایشی و بررسی عملکرد نرم افزارهای تولیدی شرکت، تمهیدات لازم را پیاده سازی نموده است و تنها کافیست مجموعه های محترم، نسخه های به روز شده بعد از تاریخ مذکور را در اختیار داشته باشند. درصورتی که نسخه های نرم افزار های مورد استفاده به روز نیست، می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

نوشته چالش تغییر قرن اولین بار در مجله تخصصی آموزش و توسعه منابع انسانی ایده. پدیدار شد.


ادامه مطلب »آذر
۱۹
پشتیبانی ایده از BigBlueButton
ارسال شده توسط hkh در ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۸ بعد از ظهر

با هدف ارایه تنوع در انتخاب و افزایش اختیارات و قابلیتها به مشتریان ایده که در حال بهره برداری از سامانه یادگیری الکترونیکی ایده هستند، تیم تحقیق و توسعه ایده، سامانه مذکور را با نرم افزار BigBlueButton یکپارچه نمود.

بیگ بلو باتن نرم افزاری منبع باز (اوپن سورس) برای برگزاری جلسات و کلاس های آنلاین  می باشد که پشتیبانی مطلوب آن از زبان فارسی و همچنین سهولت کاربری در وب و موبایل ، محبوبیت این محصول را ( به خصوص در کشورمان ) رو به افزایش نموده است. جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار می توانید مقالات منتشر شده در مجله ایده را مطالعه فرمایید.

پیش از این سامانه یادگیری ایده از ارتباط مستقیم با نرم افزار جلسات آنلاین محبوب Adobe Connect به طور کامل پشتیبانی می نمود و همچنین تجربیات موفقی در یکپارچگی با سامانه های بومی جلسات آنلاین به دست آمده است و اکنون سامانه های تحت پوشش ایده با BigBlueButton هم یکپارچه می باشد و علاقمندان به استفاده از این زیرساخت می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایده تماس حاصل فرمایند.

قابلیتهای نرم افزارهای کلاس مجازی و جلسات آنلاین در این مقاله نیز مورد مقایسه قرار گرفته است.

نوشته پشتیبانی ایده از BigBlueButton اولین بار در مجله تخصصی آموزش و توسعه منابع انسانی ایده. پدیدار شد.


ادامه مطلب »